صفحه اصليفروشگاهفروشندگانبازاريابيدرج بنر ويژهاخبار و مقالات ايستگاه آگهيآگهي دهندگانتالار گفتمانتماس با مادرباره ما

 

مزاحمت های یواشکی 11639

مزاحمت های یواشکی یه روز مرد بی دست و پایی همراه خانمش تو واگن قطار گیر یه آدم لات و قلچماقی می افتن، مرد قلچماق شروع می کنه به مزاحمت های یواشکی به این خانم، این خانم بیچاره هم هی به شوهر بی دست و پاش درگوشی شکایت می کنه که این بابا داره منو اذیت می که، شوهره هم هر بار که خانمش شاکی میشه با اعتماد به نفس بهش میگه : نترس همه چی تحت کنترل منه!!
خلاصه یه ایستگاهی مرد قلچماق پیاده میشه و میره، زنه شاکی میشه که مرتیکه فلان فلان شده، این آشغال کلی مزاحم من شد و تو هر بار گفتی همه چی تحت کنترلمه، دقیقا چی رو داشتی کنترل می کردی کَلَم خان؟؟
مرده با خونسردی میگه: داشتم کنترل میکردم که منو اذیت نکنه، تو نبودی حتما مزاحم من می شد!
داستان ما و دولت و این مشکلات اقتصاد همینه، خدا روشکر همه چی تحت کنترل دولت و آقایون هست، و همه کارا هماهنگ شده، فقط کنترل می کنن که مشکلات سمت خودشون نره و تاوانش رو من و شمای سهامدار، تولیدکننده، تاجر، پیمانکار و ... بدیم.

تاریخ ثبت مقاله: 1397/1/25    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1397/1/25
منبع: کانال تلگرام دکتر مرتضی عباد - گنگ خواب دیده
بازديد: 121
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: chaampol

 

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان


لطفا به متن فوق امتیاز دهید:


شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:


کلمات کلیدی: مزاحمت های یواشکی ، مشکلات اقتصاد ، خدا روشکر همه چی تحت کنترل دولت ، سهامدار ، تولیدکننده ، تاجر ، پیمانکار

 

بازاريابي با اينستاگرام ...

درج بنر تبليغاتي ...